Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Sofia TimesThe Sofia Times

АНАЛИЗИ

Ужасяващото пророчество на Орбан. Говори ли чрез него Тръмп.

Ужасяващото пророчество на Орбан. Говори ли чрез него Тръмп. Затварят ли щатското посолство в София.

Ситуацията става все по-тревожна, докато кретените от властта и медиите им си щракат селфита с волейболистите в Народното събрание. И успиват наивния българин.

В официално изявление Орбан предупреждава: Трета световна война може да избухне ВСЕКИ МОМЕНТ.

Орбан е информиран мъж, най-приближеният до американския президент европейски лидер, пие вода от кладенеца. В това време Бай Желязко си говори с восъчните фигури на семейство Тръмп!

Настоявам премиерът и външният министър светкавично да вземат отношение по декларацията на Орбан. Да успокоят българите, или обратното – да представят РЕАЛНАТА КАРТИНА, БЕЗ УГОВОРКИ.

Например – стяга ли се мобилизация?

Защо виха сирените днес?

Защо ЕЦБ ни съветва да заделим у дома по 70 евро?

Предвижда ли се одържавяване на частна техника и МПС (собственост на дребния и среден бизнес) от военните окръжия по градове?

Подобни сигнали вече валят в социалните мрежи.

И концептуално – готвят ли България за плацдарм на бъдеща агресия срещу Русия?

Има ли кой да се погрижи за нас, тъй като армия си нямаме, нямаме и военна авиация. Само два счупени F-16 в хангара.

А „Големия брат“ изглежда дезертира от задълженията си и нехае. Преди малко американското посолство в София безпрецедентно е обявило, че ЗАМРАЗЯВА СТРАНИЦАТА СИ ВЪВ ФЕЙСБУК. Поради…бюджетен недостиг.

Нямат пари да си пълнят фейсбука, бе?! Що за гавра?!

Това е същото посолство, което си стои без посланик вече девет месеца.

Очевидно всеки момент самото то ще бъде закрито. Ще ни „присъединят“ към легацията в Букурещ.

А в декларацията на посолството йезуитски пише, че „издаването на визи ще продължи, АКО СИТУАЦИЯТА ПОЗВОЛЯВА“.

Кумецът Георг ще мъцне ли нещо по темата?

Хотелиерът Бай Желязко питал ли е макета на Тръмп какво се случва? Дали е получил отговор?

Има ли ни изобщо на картата и в чий геополитически обръч са ни договорили Тръмп и Путин в Аляска? Къде ни разписаха на салфетката? На Султан Ердоган ли ни харизаха?

Не е ли ясно, че Белия дом не признава това правителство и на практика го е уволнило – като соросоидно и обслужващо прогнилата брюкселска менажерия? Която ни въвлича във война, за да ни превърне в пушечно месо на Кремъл…

Време е да се стреснем, ама наистина. „Всеки момент“, казва Тръмп през Орбан.

Вярвам му повече, отколкото на ГЕРБ.

EXPRESS TV

Може да Ви хареса

ПАРИ

Стоян Панчев: Еврото е привлякло 7 пъти повече инвестиции…ама друг път. Еврото е привлякло 7 пъти повече инвестиции…ама друг път, коментира във Фейсбук икономистът...

ПОЛИТИКА

Андрей Гюров влиза в боя за президентския пост. Той ще бъде издигнат от инициативен комитет на предстоящия вот за държавен глава през есента, позовавайки...

ВАКАНЦИЯ

Летният сезон по българското Черноморие едва започна, а ценовите рекорди вече падат един след друг. След Аналгина за 12 евро в Созопол и „златните“...

КОНСПИРАЦИЯ

Тръмп заплаши с американски такси в Ормузкия проток при провал на сделката с Иран. Президентът на САЩ Доналд Тръмп заплаши да наложи американски такси...