Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Sofia TimesThe Sofia Times

СКАНДАЛ

Три паталогични лъжи от днес на БГ принц Андрю от Зайчарника в Бъкингам:

1. Щял да национализира и продаде Рафинерията на Лукойл по примера на Германия.
ЛЪЖА!

Защото в Германия само управляват активите на компаниите на Роснефт, но не ги крадат и не прехвърлят собственост.

2. Кражбата на Лукойл била съгласувана със САЩ!

ЛЪЖА на Борисов! TST провери по свои канали в OFAC и това не е вярно – няма писмено становище, че Пеевски и Борисов могат да крадат Рафинерията от Лукойл и да я продават на трети юридически лица.

Как си представят двамата измамници, че Америка и OFAC ще разрешат на санкционирани от тях (Пеевски и сие) да краде някой друг, също санкциониран от тях. Мигар САЩ не знаят какво се случва в България?! В САЩ знаят за Пеевски и кражбите му и за Борисов и зулумите повече, отколкото всички БГ служби накуп и умножено по сто.

3. Мизерникът Борисов, Господ нека го съди, излъга и за детската болница, като даде пример с Бургас. В Бургас Детската болница е ЧАСТНА, а не ДЪРЖАВНА, каквато трябва да е Националната Детска болница.

Борисов е безбожник, който саботира Националната детска болница, за да помага на частните интереси в здравеопазването и тези негови ортаци, които искат да крадат от строителството на тази болница.

Борисов е патологичен и болен политически лъжец и митоман и става още по-жалък под натиска на Пеевски.

А защо му викаме на Борисов Принц Андрю, питайте за истинските причини Пеевски и Сарафов, които имат цялата необходима информация.

Аз само ще кажа следното: Принц Андрю е бивш принц без кралство и без дворец, а Борисов е предедател на партия, която вече не притежава.

Отвратителна история.

Ударът, който Борисов и Пеевски ще получат за кражбата на фирмени активи за милиарди и за застрашаването на националната ни сигурност ще бъде жесток и покосяващ за тях, а вероятно и за държавата. Борисов е съучастник и извършител на престъпление – кражба на частна собственост в правова държава – член на ЕС, в нарушение на всякакви норми в Конституцията и в законите на страната.

Какво ще си мисли бизнесът и обикновените българи, които стават жертва на и имотната мафия? След като Двамата Шишковци ограбиха в Кочината не #КОЙ да е, а Путин и руснаците, лъжейки, че зад тях стоят САЩ и Германия, тези двамата могат да вземат бизнеса на всеки, да го насилят и да го убият безнаказано.

Сега вече думите на Борисов към някакъв бизнесмен, че ще го убие и направи на салам (през някоя от близките му колбасарски фирми) и децата му ще го изядат, започват да звучат съвсем реалистично. България се управлява от двама тежко отчаяни бандити – първият го издирват от целия свят да го вкарат в затвора за кражби и корупция, а вероятно и за убийства, вторият е същият, но първият го държи за гушата.

ПРИКАЗКИ ЗА ДЕЦА

ПРИЯТНА МУЗИКА ЗА ВАШЕТО КАФЕНЕ, БАР, РЕСТОРАНТ, СЛАДКАРНИЦА, ДОМ

 

EXPRESS TV

Може да Ви хареса

ПАРИ

Стоян Панчев: Еврото е привлякло 7 пъти повече инвестиции…ама друг път. Еврото е привлякло 7 пъти повече инвестиции…ама друг път, коментира във Фейсбук икономистът...

ПОЛИТИКА

Андрей Гюров влиза в боя за президентския пост. Той ще бъде издигнат от инициативен комитет на предстоящия вот за държавен глава през есента, позовавайки...

ВАКАНЦИЯ

Летният сезон по българското Черноморие едва започна, а ценовите рекорди вече падат един след друг. След Аналгина за 12 евро в Созопол и „златните“...

КОНСПИРАЦИЯ

Тръмп заплаши с американски такси в Ормузкия проток при провал на сделката с Иран. Президентът на САЩ Доналд Тръмп заплаши да наложи американски такси...